{"slides_column":"4","slides_scroll":"1","dots":"false","arrows":"true","autoplay":"true","autoplay_interval":"2000","loop":"true","rtl":"false","speed":"1000","center_mode":"false"}

Gabinety Lekarzy Specjalistów Medin zostały utworzone w 1987 roku. Naszym Pacjentom oferujemy szeroki zakres usług medycznych na najwyższym poziome.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Pacjentów oferujemy szeroki wachlarz usług wielu specjalistów.

Naszą misją jest zapewnienie Pacjentom najlepszej opieki medycznej przy zastosowaniu nowoczesnych i skutecznych metod diagnostycznych oraz terapeutycznych.

Medin oferuje również najnowocześniejsze zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz ginekologii estetycznej korzystając z doświadczenia lekarzy specjalistów oraz najwyższej jakości sprzętu i preparatów.

OCENY PACJENTÓW

 •   Bardzo profesjonalnie, bardzo życzliwie, polecam.

  thumb Anna Skonieczka
  9/30/2016
 •   Bardzo profesjonalni lekarze, mila atmosfera w Klinice, nowoczesny sprzęt i dobre ceny! Bardzo polecam!

  thumb Beti Cieśla
  10/27/2017
 •   Bardzo miła i profesjonalna obsługa, korzystalam już z kilku zabiegów, obecnie jestem po pierwszym zabiegu mezoterapii iglowej i jestem zachwycona efektami � moja skóra jest wyraźnie młodsza, zdrowsza. .miło spojrzeć w lustro � nie mogę się doczekać efektów po kolejnym zabiegu. .Polecam wszystkim �� zamiast drogich kosmetyków zrobcie sobie mezoterapie �

  thumb Ola Kopera
  10/30/2017
 •   Wspaniali, profesjonalni lekarze, niesamowicie miła atmosfera!!! 🙂

  thumb Anna Rożej
  10/25/2017
 •   Serdecznie polecam. Świetni specjaliści, życzliwi dla pacjenta.

  thumb Adam Kowalik
  9/27/2016
Umów wizytę

Zadzwoń:

Napisz: