Bezpieczeństwo ponad wszystko

Drodzy Pacjenci!

Z przyjemnością informujemy, że gabinet Medin, oprócz nadal dostępnych konsultacji telefonicznych, przyjmuje pacjentów.

Cieszymy się na spotkanie z Państwem. Aby zachować najwyższy standard usług wdrożyliśmy dodatkowe zasady bezpieczeństwa oraz zintensyfikowane procedury sanitarno-epidemiologiczne, w związku z tym ulegają zmianie zasady przyjęć.

W trosce o wspólne bezpieczeństwo w gabinetach i poczekalni może znajdować się maksymalnie jeden pacjent, dlatego po przybyciu na miejsce prosimy o telefon do rejestracji (+48 608 42 82 82), wówczas zostaniecie Państwo dalej poinstruowani. 

Ponadto aktualne procedury epidemiologiczne obejmują:

  • Wypełnienie ankiety epidemiologicznej telefonicznie – krótki wywiad kwalifikujący do wizyty
  • Dezynfekcję rąk przed wejściem do gabinetu. W każdym gabinecie i w rejestracji znajdują się dodatkowe płyny do dezynfekcji rąk
  • Bezdotykowy pomiar temperatury przy wejściu
  • Środki ochrony osobistej. Nasi pracownicy zaopatrzeni są w maseczki, rękawiczki, fartuchy ochronne. Naszym pacjentom udostępniamy rękawiczki oraz ochraniacze na obuwie
  • Prosimy o zachowanie standardowo zalecanego  dystansu w czasie zbierania wywiadu
  • Wszystkie gabinety oraz rejestracja są dokładnie dezynfekowane po każdej wizycie pacjenta

Zdajemy sobie sprawę z uciążliwości powyższych procedur dla Państwa, ale jesteśmy zmuszeni wprowadzić te zasady w celu zachownia bezpieczeństwa.

Jednocześnie przypominamy o obowiązku noszenia maseczek osłaniających nos i usta.

Do zobaczenia

Zespół Medin

 

UWAGA!

W trosce o wspólne bezpieczeństwo prosimy o informację telefoniczną przed wizytą jeśli:

  • Występują u Państwa takie objawy jak: podwyższona temepratura ciała (powyżej 37,5°C), objawy przeziębienia takie jak katar, drapanie w gardle lub objawy podrażnienia i zapalenia spojówek, kaszel, czy duszności
  • W ostatnich 14 dniach mieli Państwo kontakt z osobą, u której zostało potwierdzone zakażenie COVID-19 lub z kimś, kto miał jakikolwiek z wyżej wymienionych objawów
  • Są Państwo objęci nadzorem epidemiologiczny, są w trakcie kwarantanny lub mają Państwo pozytywny wynik testu na COVID-19.

 

Gabinety Lekarzy Specjalistów Medin zostały utworzone w 1987 roku. Naszym Pacjentom oferujemy szeroki zakres usług medycznych na najwyższym poziomie.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Pacjentów oferujemy szeroki wachlarz usług wielu specjalistów.

Naszą misją jest zapewnienie Pacjentom najlepszej opieki medycznej przy zastosowaniu nowoczesnych i skutecznych metod diagnostycznych oraz terapeutycznych.

Medin oferuje również najnowocześniejsze zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz ginekologii estetycznej korzystając z doświadczenia lekarzy specjalistów oraz najwyższej jakości sprzętu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.