O NAS

MEDIN

Gabinety Lekarzy Specjalistów Medin zostały utworzone w 1987 roku. Naszym Pacjentom oferujemy szeroki zakres usług medycznych na najwyższym poziome jakości. Lekarze udzielający świadczeń zdrowotnych to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem klinicznym i akademickim.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Pacjentów oferujemy szereg usług dostępnych w naszej klinice oraz wizyty domowe lekarza medycyny rodzinnej i internisty.
Naszą misją jest zapewnienie Pacjentom najlepszej opieki medycznej przy zastosowaniu nowoczesnych i skutecznych metod diagnostycznych oraz terapeutycznych. Medin oferuje najnowoczśniejsze zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz ginekologii estetycznej korzystając z doświadczenia lekarzy specjalistów oraz najwyższej jakości sprzętu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

SPECJALIŚCI
lek. med. Marta Falcman-Sobczak

Specjalista w zakresie medycyny rodzinnej

Lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Lekarz rodzinny z dużym doświadczeniem w opiece nad pacjentem.

Uczestniczka licznych konferencji naukowych z zakresu medycyny rodzinnej, interny oraz pediatrii.

Godziny przyjęć :

Poniedziałek: 08:00 – 11:00
Czwartek: 14:00 – 19:00

Marta Falcman Sobczak - ZnanyLekarz.pl
SPECJALIŚCI
dr hab. n. med. Leszek Gottwald

Specjalista w zakresie ginekologii i położnictwa

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. W roku 2003 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, a w 2014 roku tytuł doktora habilitowanego nauk medycznych na tej samej uczelni.

Adiunkt w Katedrze Onkologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Autor ponad 100 prac naukowych w czasopismach medycznych o zasięgu krajowym i międzynarodowym.

Promotor w trzech przewodach doktorskich.

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Paliatywnej oraz Polskiego Towarzystwa Onkologicznego, w którym pełni funkcję sekretarza Zarządu Głównego.

Godziny przyjęć :

Środa: 17:30 – 19:00

Leszek Gottwald - ZnanyLekarz.pl
SPECJALIŚCI
mgr Anna Guhs

Logopeda, terapeutka głosu

Logopeda w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie
Trybunalskim (Oddział Neurologiczny).

Wokalistka z ponad 10-letnim doświadczeniem scenicznym (teatr, telewizja, prowadzenie
eventów), trenerka autoprezentacji.

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyła kursy z rehabilitacji głosu, uczestniczka
licznych szkoleń kształcących techniki śpiewu.

Członek Polskiego Towarzystwo Audiologicznego i Foniatrycznego oraz Polskiego
Towarzystwa Logopedycznego.

Głos to moja największa pasja, zapraszam wszystkich chcących poprawić jego emisję.

SPECJALIŚCI

lek. med. Anna Janiak

Onkolog

W swojej pracy zajmuje się diagnostyką pacjentów z podejrzeniem choroby nowotworowej i planowaniem leczenia onkologicznego u chorych z rozpoznaną chorobą nowotworową. Prowadzi obserwację i kontrolę pacjentów po leczeniu onkologicznym radykalnym i paliatywnym.

Zakres działań dotyczy nowotworów litych: raka piersi, płuca, przewodu pokarmowego, układu moczowo-płciowego, raka regionu głowy i szyi, czerniaka. Obejmuje dobór personalizowanych schematów chemioterapii, hormonoterapii, immunoterapii, terapii ukierunkowanych molekularnie oraz współpracę z lekarzami innych specjalności w zakresie prowadzenia leczenia skojarzonego.

Wykładowca na konferencjach i kursach medycznych. Autorka prac naukowych. Uczestnik wielu konferencji i szkoleń onkologicznych krajowych i zagranicznych. Posiada doświadczenie dydaktyczne nauczania onkologii studentów medycyny polskich i zagranicznych. Obecnie z otwartym przewodem doktorskim.

SPECJALIŚCI
lek. med. Bartłomiej John

Chirurg

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Obecnie pracuje w Miejskim Centrum Medycznym im. dr K. Jonschera w Łodzi na Oddziale Chirurgicznym Ogólnym.

Wykonuje m.in. operacje nowotworów jelita grubego, laparoskopowe usunięcie pęcherzyka żółciowego, ponadto operacje plastyczne przepuklin pachwinowych, pępkowych i pooperacyjnych,również laparoskopowo.

Godziny przyjęć:

Poniedziałek: 16:00 – 19:00
Czwartek: 16:00 – 18:00

Bartłomiej John - ZnanyLekarz.pl
SPECJALIŚCI

lek. med. Olga Kluka

Radiolog

Jestem lekarką w trakcie specjalizacji z radiologii i diagnostyki obrazowej.

Ukończyłam Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Już podczas studiów starałam się połączyć moją pasję nauki języków obcych i podróżowania z zainteresowaniami zawodowymi, uczestnicząc w licznych wymianach międzynarodowych.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam początkowo w Zakładzie Diagnostyki i Terapii Radiologicznej i Izotopowej szpitala im. WAM w Łodzi, a od 2018 roku kontynuuję specjalizację w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Dzięki tak różnemu profilowi obu szpitali badałam pacjentów w każdym wieku, od najmniejszego wcześniaka po seniora. Odbyłam też szereg staży kierunkowych w ramach specjalizacji (m.in. w szpitalu CMKP im. Orłowskiego w Warszawie oraz w WSS im. Kopernika w Łodzi).

Należę do Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego. Systematycznie pogłębiam swoją wiedzę, biorąc udział w kursach i konferencjach – w trudnym okresie pandemii COVID-19 również online.

Godziny przyjęć:

Piątek: 16:40 – 19:00

Olga Kluka - ZnanyLekarz.pl
SPECJALIŚCI

dr n. med. Paulina Kowalska

Laryngolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Staż specjalizacyjny w dziedzinie laryngologii odbyłam w Oddziale Laryngologicznym WSS im. Pirogowa, w dziedzinie audiologii i foniatrii w Oddziale Klinicznym Otiatrii, Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej Uniwersytetu Medycznego im Barlickiego w Łodzi.

Specjalizuje się w badaniu, diagnostyce i leczeniu laryngologicznych i audiologiczno- foniatrycznych schorzeń u dorosłych.

Posiadam doświadczenie w leczeniu zarówno ambulatoryjnym jak i zabiegowym.

Godziny przyjęć:

Wtorek: 9:30 – 11:00
Piątek: 16:00 – 19:00

Paulina Kowalska - ZnanyLekarz.pl
SPECJALIŚCI
mgr Joanna Kozłowska

Psycholog

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Łódzkiego, studiowała również w Szwecji na Uniwersytecie w Örebro, Absolwentka Podyplomowych Studiów Doradztwa Zawodowego na Uniwersytecie Łódzkim.

Doświadczony psycholog, specjalista w zakresie psychologii zdrowia i psychologii klinicznej.

Zdobywała umiejętności zawodowe m.in. w Specjalistycznym Psychiatrycznym Zespole Opieki Zdrowotnej, Szpital im. J. Babińskiego, w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Konstantynowie Łódzkim oraz w Miejskim Ośrodku Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Łodzi.

Obecnie pracuje jako psycholog szpitalny w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu im. Dr Wł. Biegańskiego w Łodzi na Oddziale Chorób Wewnętrznych oraz jako konsultant na Oddziale Chorób Zakaźnych oraz Oddziale Chorób Dermatologicznych Dzieci i Dorosłych.

Dowiedz się więcej o zakresie psychoterapii w Przewodniku Pacjenta.

Godziny przyjęć:

Wtorek: 16:00 – 19:00

Joanna Kozłowska - ZnanyLekarz.pl
SPECJALIŚCI

lek. med. Łukasz Kroc

Geriatria i choroby wewnętrzne

Jestem lekarzem rezydentem w trakcie specjalizacji z chorób wewnętrznych na Oddziale Geriatrii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.

Jednocześnie pracuje jako asystent i doktoryzuję się w Klinice Geriatrii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w wielu kursach krajowych i zagranicznych, m.in. spędziłem rok studiując na Universidad Miguel Hernández de Elche w Hiszpanii.

W praktyce klinicznej kładę nacisk na holistyczne podejście do zdrowia i choroby – staram się zapewnić swoim pacjentom zarówno długie życie, jak i dobrą jego jakość.

Godziny przyjęć:

Poniedziałek: 16:00 – 19:00
Czwartek: 18:00 – 20:00

SPECJALIŚCI

lek. med. Waldemar Kryszkowski

Specjalista psychiatra od 2003r. pracuje z pacjentami. Leczy oraz zapobiega nawrotom zaburzeń. Aktywny uczestnik konferencji psychiatrycznych.

Lata doświadczenia: od 2003 r. pracuje z pacjentami.
Doświadczenie zawodowe:
Szpital im.J. Babińskiego Łódź ul. Aleksandrowska

Wykształcenie:
Uniwersytet Medyczny w Łodzi ukończony w 2007r.

Data specjalizacji:
Uzyskanie dyplomy specjalisty psychiatry 2014r.

Odbyte szkolenia podnoszące kwalifikacje:
Całościowy program specjalizacyjny w akredytowanych ośrodkach min. w szpitalu im.J. Babińskiego Łódź ul. Aleksandrowska

Specjalizuję się w leczeniu:
Wszelkie zaburzenia w zakresie psychiatrii

Uprawnienia:
• wypisywania recept na leki (w tym refundowanych),
• wystawiania zwolnień lekarskich ZUS ZLA (L4),
• wystawiania zaświadczeń lekarskich.

SPECJALIŚCI
lek. med. Joanna Łacisz

Psychiatra

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego.

Obecnie pracuje w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Szpitalu im. J. Babińskiego oraz Szpitalu Wojewódzkim w Zgierzu.

Zajmuje się szerokim spektrum zaburzeń i chorób psychicznych m. in.: zaburzeniami lękowymi, depresją, chorobą afektywną dwubiegunową, zaburzeniami osobowości, schizofrenią i innymi zaburzeniami psychotycznymi, zaburzeniami psychicznymi w przebiegu chorób somatycznych, otępieniami, zaburzeniami odżywiania, snu, uzależnieniami.

Prowadzi konsultacje psychiatryczne w języku polskim oraz angielskim.

Godziny przyjęć:

Wtorek: 16:00 – 19:00

Joanna Łacisz - ZnanyLekarz.pl
SPECJALIŚCI

mgr Radosław Łuczak

Absolwent studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia Wydziału Wojskowo – Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Absolwent policealnej szkoły masażu.

Ukończył wiele kursów, szkoleń i warsztatów w zakresie diagnostyki funkcjonalnej, terapii manualnej, terapii powięziowych, technik osteopatycznych i wisceralnych oraz suchego igłowania i kinezjotapingu.

Zajmuje się diagnostyką funkcjonalną oraz holistycznym leczeniem wielu schorzeń z zakresu narządu ruchu, układu nerwowego oraz wspomaganiem leczenia wielu chorób narządów trzewnych poprzez prace na powięzi otaczającej dany narząd.

W swojej pracy łączę wiele metod fizjoterapeutycznych i osteopatycznych oraz współpracuje ze specjalistami innych dziedzin w celu optymalizacji leczenia pacjentów.

Praca manualna z pacjentem i zmniejszanie dolegliwości bólowych są nie tylko dziedzinami, w których stale się rozwijam i kształcę, są także moją pasją!

Członek Krajowej Izby Fizjoterapii.

Godziny przyjęć:
Poniedziałek: 8.00 – 13.00
Czwartek: 15.00 – 20.00

SPECJALIŚCI

lek. med. Anna Mackiewicz

Na codzień pracuje w Klinice Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersyteckiego Centrum Medycznego, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Banacha 1a. Główne zainteresowania to kwalifikacja do zabiegów endoskopowych (gastroskopia, kolonoskopia, ECPW, EUS), wykonywanie badań endoskopowych oraz opieka i nadzór nad pacjentem przed i po zabiegach.

Ukończyła I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Rezydenturę z chorób wewnętrznych odbywała w Klinice Gastroenterologii Wojskowego Instytutu Medycznego Centralnego Szpitala Klinicznego MON w Warszawie, przy ulicy Szaserów. W roku 2016 przebywała na stażu w Klinice Gastroenterologii Szpitala Onkologicznego „City of Hope” w Los Angeles, USA. W tym samym roku zdała egzamin specjalizacyjny z zakresu interny. Doświadczenie endoskopowe zdobywała w Endoterapii przy ul. Brzeskiej w Warszawie, gdzie poza wykonywaniem zabiegów endoskopowych (gastroskopie, kolonoskopie, ECPW) , zajmowała się leczeniem chorób wewnętrznych i chorób przewodu pokarmowego. W 2017 roku przebywała na stażu w Anglii w Klinice Gastroenterologii i Endoskopii MidYorkshire Hospitals , NHS Trust, UK.

Na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje w zakresie wykonywania procedur endoskopowych. Regularnie uczęszcza w licznych konferencjach naukowych oraz szkoleniach w kraju i za granicą, celem systematycznego pogłębiania swojej wiedzy z zakresu gastroenterologii i endoskopii. Ponadto jest nauczycielem akademickim i prowadzi zajęcia ze studentami medycyny, zarówno polskojęzycznymi, jak i zagranicznymi (English Division). Za osiągnięcia naukowe nagrodzona medalem Polskiej Akademii Nauk (PAN).

SPECJALIŚCI

mgr Dorota Michalak

Położna, konsultantka laktacyjna

Jestem położną z wieloletnim doświadczeniem, certyfikowanym doradcą laktacyjnym. Od 2011 roku jestem związana ze szpitalem im. M. Madurowicza. Prowadzę szkołę rodzenia. Przygotowuję pacjentki do porodu, opieki nad noworodkiem, pomagam w okresie połogu. Praca jest moją pasją, a uśmiech moich pacjentek największą satysfakcją.

SPECJALIŚCI

lek. med. Iwona Nowicka

Lekarz pediatra z zamiłowania i wykształcenia.

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizację z pediatrii odbyła w Klinice Pediatrii, Immunologii i Nefrologii z Pododdziałem Dializoterapii Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, uzyskując tytuł specjalisty w 2017r. Od 2015 r. do chwili obecnej doświadczenie zawodowe zdobywa pracując w Poradniach Pediatrycznych dla Dzieci Zdrowych (szczepienia, bilanse) i Chorych.

Regularnie uczestniczy w konferencjach i szkoleniach pediatrycznych oraz śledzi piśmiennictwo naukowe celem ciągłej aktualizacji i poszerzania swojej wiedzy medycznej.
W praktyce zawodowej dba o holistyczne podejście do pacjenta oraz bazuje na wiedzy medycznej opartej na dowodach naukowych – EBM (Evidence Based Medicine).

Cechuje ją wysoki poziom empatii, cierpliwość, troska o dobry kontakt z Małym Pacjentem i jego komfort podczas wizyty, wnikliwość i dokładność w trakcie procesu diagnostyczno-terapeutycznego oraz dbałość o przekazywanie Rodzicom szczegółowych i zrozumiałych zaleceń.

Iwona Nowicka - ZnanyLekarz.pl
SPECJALIŚCI
dr n. med. Katarzyna Orłowska

Lekarz z dużym doświadczeniem w opiece położniczo-ginekologicznej nad pacjentkami.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2014 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych w specjalności położnictwo i ginekologia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Asystentka w Klinice Patologii Ciąży I Katedry Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Autorka i współautorka artykułów naukowych z zakresu położnictwa i ginekologii.

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Godziny przyjęć :

Wtorek: 15:30 – 17:00

Katarzyna Orłowska - ZnanyLekarz.pl
SPECJALIŚCI

lek. med. Joanna Ślęzak – Łuczak

Pediatra
SPECJALIŚCI

mgr Izabela Świętczak

Fizjoterapeuta, Położna

Jestem absolwentką Wydziału Wojskowo- Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

W pracy z pacjentem staram się widzieć człowieka całościowo. Obserwuje nierozerwalne połączenie ciała i emocji.

Każdy narząd ruchu pod wpływem niewielkiego, a odpowiedniego bodźca pokazuje historię swojej dolegliwości. Sięga ona często wieku dojrzewania i nierzadko wieku dziecięcego.
Dlatego też, moją uwagę skupiam nie tylko na pacjentach dorosłych, ale również na dzieciach, gdyż od początku należy zapobiegać dolegliwościom, które mogą pojawić się w wieku dojrzałym.

Przez kilka lat związana byłam z Fundacją Gajusz, dzięki temu miałam możliwość pracy z chorymi dziećmi, które wymagały szczególnej cierpliwości i uwagi.
Poza pracą z Pacjentem w gabinecie, jestem położną na oddziale Intensywnej Terapii Wcześniaka w Klinice Neonatologii w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki. Praca z najmniejszymi pacjentami pokazuje mi jak, nawet najmniejszy bodziec może pozytywnie lub negatywnie wpłynąć na stan organizmu.

W pracy stosuję system Terapii Manualnej Holistycznej. Terapia manualna, bo dotyczy narządu ruchu, a holistyczna, bo widzi człowieka całościowo. W swojej koncepcji traktuje nierozdzielnie duchowość i fizyczność. Zatem w terapii uwzględnia wpływ stresu na ciało i odwrotnie. W zabiegach stosuje się bezpieczne i niezwykle skuteczne techniki ręczne oraz odruchowe. Polegają one na mobilizacjach, manipulacjach na stawach kręgosłupa i kończyn, a także na oddziaływaniu na tkanki miękkie (mięśnie, powięzi, więzadła, ścięgna), za ich pośrednictwem na układ nerwowy. Równolegle prowadzi się edukację w zakresie roli stresu i autoterapii. Leczy się całego człowieka, a nie tylko bolący fragment ciała.

Doświadczenie:
02.2017- obecnie Położna w Klinice Neonatologii (Oddział Intensywnej Terapii Wcześniaka) w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.
04.2014- obecnie Fizjoterapeuta w Centrum Medycznym PoMoc w Łodzi.
2018 Wykłady w Akademii Rodzenia Malinowa w Łodzi.
04.2014-03.2017 Fizjoterapeuta w Centrum Opieki Paliatywnej dla Dzieci Fundacji Gajusz w Łodzi (Hospicjum Stacjonarne i Domowe).
04-06.2016 Praktyka studencka na bloku porodowym w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki.
1- 25.07.2014 Praktyka studencka na bloku porodowym w Szpitalu Wielospecjalistycznym Medeor Plus w Łodzi.
2013/2014 Praktyka studencka na oddziale Rehabilitacja Dorosłych w Wojewódzkim Centrum Ortopedii i Rehabilitacji Narządu Ruchu im. dr Z. Radlińskiego.
29.07-23.08.2013 Praktyka studencka w NZOZ Ośrodek Rehabilitacyjny w Myczkowcach.
06.2013 Zorganizowany i przeprowadzony kurs Masażu Shantala dla matek i ich dzieci z Domu Samotnej Matki im. Stanisławy Leszczyńskiej w Łodzi.
2009-2012 Praktyka w Zakładzie Rehabilitacji w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym Nr I im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Ukończone kursy:
2017-2018 Kurs Terapii Manualnej w Modelu Holistycznym A. Rakowskiego (6 modułów).
2017 Hipotermia lecznicza w encefalopatii niedotlenieniowo- niedokrwiennej noworodka.
2017 Opieka paliatywna w perinatologii.
2016 Masaż tkanek głębokich i rozluźnianie mięśniowo-powięziowe z anatomią palpacyjną.
2016 Wielowymiarowa i wczesna diagnoza oraz terapia małego dziecka, jako szansa na przeciwdziałanie niepełnosprawności, czy wadom postawy.
2016 Fizjoterapia kobiet. Terapia uroginekologiczna, okresu ciąży, pooperacyjna.
2015 Opieka rozwojowa oraz postępowanie z noworodkiem i niemowlakiem na oddziałach klinicznych i po okresie hospitalizacji.
2015 Oblicza Współczesnej Pediatrii- Profilaktyka Skuteczną Terapią 2015.
2015 Kurs I stopnia dla Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny.
2014 Kurs podstawowy Kinesiology Taping.
2013 Kurs masażu Shantala – Certyfikat Instruktora Masażu Shantala (Dziecięcego Masażu Shantala wg. metodyki Holenderskiej Organizacji Shantala) i Masażu Shantala Body Touch (Masaż relaksacyjny dla dorosłych).
2011 Kontrowersje i fakty w opiece paliatywnej nad dziećmi.

Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Manualnej Holistycznej.
Członek Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek i Położnych Neonatologicznych.

SPECJALIŚCI
lek. med. Katarzyna Topczewska-Tylińska

Choroby wewnętrzne, akupunktura i lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi.

Posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie w akupunkturze. Leczyła akupunkturą w pierwszej w Polsce publicznej Poradni Akupunktury powstałej w ramach Zakładu Opieki Zdrowotnej Łódź-Widzew i Krajowym Ośrodku

Odzwyczajania od Palenia Tytoniu, który funkcjonował w ramach Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.

Uczestniczka kursów organizowanych przez pioniera polskiej akupunktury – profesora Zbigniewa Garnuszewskiego i przez profesorów z chińskich Uczelni Medycyny Tradycyjnej.

W 1984 roku uzyskała zaświadczenia o kwalifikacjach niezbędnych do samodzielnego wykonywania akupunktury, wydane przez Sekcję Refleksoterapii Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Od 1995 roku posiada Certyfikat Polskiego Towarzystwa Akupunktury roku potwierdzający uprawnienia do samodzielnego wykonywania akupunktury.

Katarzyna Topczewska-Tylińska od 2000 roku leczy pacjentów akupunkturą w ramach Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej.

Za uzyskane efekty leczenia akupunkturą Pani Doktor otrzymała liczne podziękowania od pacjentów, a także liczne słowa uznania od wielu lekarzy i profesorów medycyny.

Godziny przyjęć :

Czwartek: 15:00 – 20:00
Piątek: 15:00 – 18:00

Katarzyna Topczewska-Tylińska - ZnanyLekarz.pl
SPECJALIŚCI
dr n. med. Maja Tylińska

Specjalista w zakresie chorób wewnętrznych

 

Lekarz medycyny estetycznej

 

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

 

Lekarz z dużym doświadczeniem w opiece nad pacjentem. Posiada wieloletnią praktykę jako lekarz chorób wewnętrznych oraz systemu Ratownictwa Medycznego. Ukończyła kursy ultrasonografii, w tym USG jamy brzusznej oraz USG klatki piersiowej.

 

Uczestniczka staży w zagranicznych szpitalach klinicznych w Niemczech i Irlandii.

 

Autorka prac naukowych w czasopismach medycznych o zasięgu krajowym i międzynarodowym.

 

Godziny przyjęć :

Wtorek (teleporady): od 12:00

Piątek: od 15:00

Maja Tylińska - ZnanyLekarz.pl
SPECJALIŚCI
dr n. med. Wiesław Tyliński

Specjalista ginekolog-położnik

Ginekologia estetyczna

Wieloletni adiunkt Instytutu Ginekologii i Położnictwa Akademii Medycznej w Łodzi, a po przekształceniach adiunkt I Katedry Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Pełnił funkcję zastępcy Dyrektora Instytutu Ginekologii i Położnictwa Akademii Medycznej w Łodzi do spraw Organizacyjnych.

Członek Rady Naukowej Instytutu Ginekologii i Położnictwa Akademii Medycznej, a następnie członek Rady Naukowej I Katedry Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Współtwórca łódzkiej szkoły ultrasonografii w zakresie położnictwa i ginekologii.

Współautor pionierskich, pierwszych w Polsce skutecznych operacji ginekologicznych (wytworzenia sztucznej pochwy) w leczeniu zespołu Rokitansky-Küster-Mayer-Hauser wspólnie z prof. Jackiem Suzinem i prof. Wacławem Decem.

Autor i współautor wielu prac naukowych z zakresu ginekologii.

Doświadczony praktyk w opiece ginekologiczno-położniczej nad pacjentkami.

Godziny przyjęć :

Czwartek: 17:00 – 20:00
Piątek: 14:00 – 18:00

Wiesław Tyliński - ZnanyLekarz.pl
SPECJALIŚCI

lek. med. Kaja Winczyk

Ginekologia i położnictwo

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w
Łodzi. Pracuję w Oddziale Położniczo- Ginekologicznym W.S.Sz. im. M. Madurowicza w Łodzi, gdzie dyżuruję w Bloku Porodowym.

Jestem w trakcie studiów doktoranckich w Klinice Perinatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie prowadzę zajęcia dydaktyczne i wykłady dla studentów.

Dodatkowo moją pasją jest praca w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Szpitala w Zgierzu, w związku z tym w pierwszej fazie pandemii koronawirusa ( marzec-wrzesień 2020) zostałam oddelegowana przez Wojewodę Łódzkiego do pracy na „pierwszej linii frontu”. Dorywczo pracuję również przy zabezpieczeniu imprez kulturalnych i sportowych np. zawody żużlowe na łódzkiej Motoarenie, mecze I ligi piłki nożnej na stadionie Widzewa w Łodzi, eliminacje Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Kobiet U19 itp.

Godziny przyjęć :

Piątek: 15:00 – 17:00

Kaja Winczyk - ZnanyLekarz.pl
SPECJALIŚCI
dr n. med. Natalia Zawada

Endokrynologia

Specjalista chorób wewnętrznych

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Związana z Kliniką Endokrynologii UM w Łodzi od 2008 roku- początkowo jako studentka realizująca indywidualny tok studiów, następnie doktorantka, a aktualnie pracuje w Klinice i Przyszpitalnej Poradni Endokrynologicznej w charakterze starszego asystenta.

Odbyła kilka staży zagranicznych w renomowanych ośrodkach naukowo-badawczych.

Jest autorem kilkunastu prac naukowych w zakresu endokrynologii, kilkudziesięciu komunikatów zjazdowych prezentowanych na licznych sympozjach w kraju i za granicą. Członek Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, Polskiego Towarzystwa Neuroendokrynologii, Europejskiego Towarzystwa Endokrynologicznego i Europejskiego Towarzystwa Neuroendokrynologicznego.

Godziny przyjęć:

Środa: 14:00 – 17:00

Natalia Bożena Zawada - ZnanyLekarz.pl
SPECJALIŚCI
dr hab. n. med. prof. nadzw. UM w Łodzi Andrzej Zdziennicki

Specjalista w zakresie ginekologii i położnictwa

Specjalista w zakresie ginekologii onkologicznej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W roku 1978 uzyskał tytuł doktora nauk medycznych na Akademii Medycznej w Łodzi, w 1998 roku tytuł doktora habilitowanego nauk medycznych na Akademii Medycznej w Łodzi, natomiast w roku 2004 tytuł profesora nadzwyczajnego w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Autor około 70 publikacji naukowych w polskich i zagranicznych czasopismach medycznych.

W latach 2004-2013 konsultant wojewódzki w zakresie ginekologii onkologicznej.

Od 1989 r. biegły sądowy Sądu Okręgowego w Łodzi w zakresie ginekologii i położnictwa.

Godziny przyjęć :

Poniedziałek: 15:30 – 16:30
Czwartek: 15:30 – 16:30

Andrzej Zdziennicki - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę

Zadzwoń:

Napisz: