KOLAGEN

Czas zabiegu

10 – 40 minut

Potencjalne ryzyko

Brak

Znieczulenie

Brak

Czas gojenia

Natychmiastowy

Okres wraż liwości

Brak

Ilość zabiegów

Przez pierwsze 2 tygodnie 2 zabiegi tygodniowo, następnie 1 zabieg tygodniowo do osiągnięcia zadowalających rezultatów (średnio 8-10 sesji).

Rezultat

Po około 2 miesiącach

Czas trwania efektów

Na stałe przy kontynuacji leczenia- 1 zabieg w miesiącu

CO TO JEST?

Kolagen jest podstawowym składnikiem tkanki łącznej a jego zanik, powodujący wiotkość jest główną przyczyną starzenia się tkanek. Z wiekiem naskórek staje się cieńszy a w konsekwencji zmniejsza się bariera, która chroni skórę przed utratą wilgotności i przesuszeniem. Liczba komórek naskórka zmniejsza się o około 10% każdego roku, co uniemożliwia naprawę i regenerację skóry.

Iniekcja kolagenu pomaga zarówno kobietom jak i mężczyznom wyglądać młodziej, nawilżyć dojrzałą skórę i zredukować pojawiające się zmarszczki czy inne objawy starzenia się skóry.

WSKAZANIA
Kolagen usuwa wszelkich uszkodzeń spowodowanych przez procesy starzenia. Wskazaniem do zastosowanie jest zwiotczała skóra z oznakami starzenia, zmarszczkami.
PO ZABIEGU

Brak zaobserwowanych przypadków nadwrażliwości na kolagen, gdyż jest on materiałem naturalnie występującym w organizmie.

Niewielkie zaczerwienienie w okolicy wkłucia może wynikać z mechanicznego skutku wprowadzenia igły, lub z powierzchownej reakcji skóry.

Umów wizytę

Zadzwoń:

Napisz: