aqualyx lipoliza iniekcyjna

Czas zabiegu

30 – 45 minut

Potencjalne ryzyko

Kilkudniowe zaczerwienienie skóry, obrzęki, siniaki, lekkie pieczenie

Znieczulenie

Brak – preparat zawiera środek znieczulający

Czas gojenia

Natychmiastowe

Okres wraż liwości

Kilka dni

Ilość zabiegów

W zależności od indywidualnych potrzeb, zazwyczaj 3 – 5.

Rezultat

1 – 5 tygodni

Czas trwania efektów

Długotrwałe

CO TO JEST?

Aqualyx to niechirurgiczna alternatywa liposukcji
Zabieg polega na iniekcji preparatu bezpośrednio do tkanki tłuszczowej. Aqualyx powoduje niszczenie komórek tłuszczowych, które transportowane są do wątroby i wydalane z organizmu przez nerki.

WSKAZANIA
Najlepsze efekty osiągane są u pacjentów z odpowiednią masą ciała lub lekką nadwagą, z miejscowym nagromadzeniem tłuszczu, który nie ulega redukcji pomimo ćwiczeń i diety. Są to głównie otłuszczenia bioder, bryczesów, wewnętrznej części ud, kolan, brzucha. Ponadto Aqualyx znajduje zastosowanie w celu likwidacji podwójnego podbródka, fałdów na plecach, tłuszczaków.
PO ZABIEGU

Obszar poddany zabiegowi, może być lekko obrzmiały, zaczerwieniony i lekko bolesny przez kolejne 3-4 dni, a na skórze mogą pojawić się drobne sińce. Jest to efekt rozpadu komórek tłuszczowych, który minie całkowicie po upływie około tygodnia. Efekty zabiegu początkowo maskuje obrzęk leczonego obszaru, jednak po tygodniu miejsce poddane zabiegowi zaczyna się wyszczuplać. Proces ten trwa przez kolejne 3-5 tygodni, a czasami nawet dłużej.

UWAGA! Aqualyx nie jest preparatem odchudzającym! Wykonywany jest tylko i wyłącznie przez lekarza z certyfikatem zaświadczającym o odbyciu przeszkolenia w zakresie stosowania preparatu.

PRZED ZABIEGIEM
PO ZABIEGIU
Umów wizytę

Zadzwoń:

Napisz: